هجدهمین نمايشگاه بين المللي آرايشی و بهداشتی، مواد شوینده، پاک کننده , سلولزی و ماشین آلات جانبی به عنوان یکی از پرمخاطب‌ترین نمایشگاه‌های تخصصی در منطقه هر ساله با حضور گسترده شرکت‌های مطرح داخلی و خارجی برگزار می‌گردد.

این رویداد در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تبریز و با حضور شرکت‌های موفق و صاحب برند کشور، از ۲۵ تا ۲۸ مردادماه آخرین دستاوردها و محصولات بهداشتی را در معرض دید بازدیدکنندگان و فعالان بازار داخلی، کشورهای همسایه و بازارهای صادراتی قرار خواهد داد.

گروه تجاری پدیده آوا شما را به بازدید نمایشگاه تبریزمد دعوت می کند.

در همین راستا گروه تجاری پدیده که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۲ آغاز نموده است، با بیش از بیست و نه سال سابقه فعالیت، به عنوان یکی از پیشگامان حوزه توزیع صنعت سلامت در این نمایشگاه حضور دارد. خانواده بزرگ پدیده آوا با توسعه خدمات و افزایش کیفیت محصولات تولیدی، با تمرکز در ۳ حوزه تخصصی، و تجهیز ۳ دفتر کشوری و یک دفتر بین المللی و همچنین تولید کالاهای سلامت محور نامی مطمئن در این صنعت است.

این شرکت با کسب نمایندگی بیش از ۳۲ شرکت تولید کننده داخلی یا وارد کننده معتبر و با توزیع بیش از ۱۲۰۰ محصول یکبار مصرف پزشکی و دستگاههای سلامت محور، ارائه سرویس خدمات پس از فروش در شمالغرب کشور و عرضه کالاها با قیمتی یکسان در دورترین نقاط، به عنوان نام آورترین مجموعه پخش لوازم یکبارمصرف پزشکی در شمالغرب کشور شما را به بازدید از این نمایشگاه دعوت می‌کند.

زمان حضور: ۲۵ تا ۲۸ مرداد ماه از ساعت ۱۱ تا ۱۸

نمایشگاه بین المللی تبریز- سالن پروین اعتصامی- مجموعه پدیده آوا