ماسک صورت ورقه‌ای نیوا برای شما که از این همه کرم و ژل موجود در بازار خسته شده‌اید و از اینکه زمان کافی برای استفاده هر کدام ندارید، کاملا مناسب است.

این ماسک یک احیا کننده پوست همه کاره است. شما با استفاده از آن می‌توانید آبرسانی به موقع را انجام دهید، پوست کدر را روشن کنید، یک لایه برداری جزیی و استاندارد داشته باشید و خلاصه پوست خسته خود را دوباره زنده کنید.

از سایت یخ پد قصد داریم ماسک صورت ورقه ‌ای نیوا را بهتر توضیح دهیم تا برای شما که نیازمند پوستی شفاف هستید؛ موثر واقع شود. همچین می‌توانید محصولات آرایشی و بهداشتی را با مناسب‌ترین قیمت از سایت یخ پد به صورت آنلاین سفارش دهید.

ماسک صورت ورقه‌ای نیوا : مناسب انواع پوست

بسیاری از مواد ترمیم کننده یا تمیز کننده پوست در بازار هستند که باید متناسب با پوست شما تهیه شوند. اما ماسک صورت ورقه‌ای نیوا برای همه پوست‌ها مفید و موثر است.

یعنی اگر پوستی حساس، چرب، خشک و یا مختلط دارید، حتما به این ماسک ورقه‌ای توجه کنید. با این ماسک به اهداف مهمی چون لیفت و قوام پوست دست پیدا خواهید کرد.

حاوی مقدار زیادی اسید هیالورنیک است که این اسید می‌تواند ذخیره کننده مناسب آب باشد که برای تقویت و آبرسانی پوست بسیار مورد نیاز است. همه پوست‌ها به آبرسانی نیاز دارند تا شاداب باشند.

مواد تشکیل دهنده ماسک صورت ورقه‌ای نیوا

مواد بسیار مهم و تاثیر گذاری در این ماسک استفاده شده است. یکی از آن‌ها همان اسید هیالورونیک است که به آن آبرسان قوی می‌گویند و وجود آن در یک کرم و یا ماسک کاملا ضروری است.

این اسید به مانند گلسیرین گیاهی عمل می‌کند و از خشک شدن و کدر شدن پوست در تمامی فصول سال جلوگیری می‌کند.

روغن آرگان از دیگر مواد سازنده ماسک صورت ورقه‌ای نیوا است. روغنی که دارنده ویتامین‌ها مثل ویتامین A  ، ویتامین C  همچنین انواع اسید های چرب مقوی و آنتی اکسیدان‌هایی است که از پیری پوست جلوگیری می‌کنند.

ماسک-صورت-ورقهای-نیوا

کره شیا یکی دیگر از مواد سازنده این ماسک است که از هسته گیاهی در افریقا حاصل می‌شود، این کره برای از بین بردن لکه‌های باقی مانده از جوش و یا منافذ باز صورت استفاده می‌شود.

مواد دیگری مثل ویتامین C  و انواع مواد معدنی مثل زینک در این ماسک استفاده شده است که برای تقویت و قوای پوست کاملا خوب عمل می‌کنند.

ماسک صورت نیوا: مناسب زنان شاغل

بسیاری از خانم‌ها به دلیل مشغله کاری نمی‌توانند به درستی از پوست خود محافظت کنند، بنابراین گاهی میز آرایش خود را با انواع کرم و ژل و سایر ماسک‌های خانگی شلوغ می‌کنیم اما یک بار هم از آن‌ها استفاده نمی‌کنیم.

برای این کار بهتر است از ماسک صورت ورقه‌ای نیوا استفاده کنیم، که همه نوع خاصیتی دارد و برای هر نوع پوستی مناسب است و از همه مهمتر با یک تیر چند نشانه را هدف می‌گیرید.

یعنی می‌توانیم پوست را از چین و چروک نجات دهیم، لکه‌ها را محو کنیم و پوستی شاداب داشته باشیم.

پیشگیری از چین و چروک اطراف چشم و پیشانی

بسیاری از بانوان از ظهور چین و چروک‌های اطراف چشم و پیشانی گله مند هستند. اما این چین و چروک‌ها کاملا طبیعی هستند. چرا که پوست این نواحی نسبت به سایر قسمت‌ها نازک‌تر است و در اثر تغییرات آب و هوایی، آفتاب سوختگی و آلاینده‌ای محیطی زودتر چروک می‌شوند.

بنابراین استفاده از ماسک صورت ورقه‌ای نیوا با دارا بودن بهترین مواد سازنده خاصیت ارتجاعی به پوست می‌دهد، آن را با طراوت می‌کند و خطوط حاصل شده را کاملا از بین می‌برد.

 نحوه مصرف ماسک نیوا

پیشگیری از چین و چروک اطراف چشم و پیشانی

اصولا ماسک صورت را باید زمانی استفاده کنیم که هیچ گونه آرایش و یا حتی کرم مرطوب کننده روی صورت نباشد.

پوست باید کاملا تمیز و شسته شده باشد. برای همین در طول روز که از مرطوب کننده یا ضد آفتاب استفاده می‌کنیم، شاید زمان مناسبی نباشد.

در عوض شب هنگام یعنی زمانی که نور آفتاب نیست که بخواهیم از ضد آفتاب استفاده کنیم و در خانه هستیم و هیچگونه آرایش روی صورت نداریم، بسیار مناسب است.

صورت خود را شسته و به مدت ۲۰ الی ۳۰ دقیقه ماسک صورت ورقه‌ای نیوا را بر روی پوست قرار دهید.

حین استفاده از صحبت کردن خودداری کنید و سعی شود از قرار گرفتن در مقابل تلویزیون یا استفاده از گوشی همراه خودداری کنید.

بعد از مدت زمان تعیین شده تنها صورت را با آب ولرم بشویید.

ماسک صورت ورقه‌ای نیوا باید به صورت روزانه یا نهایتا هفته‌ای دو الی سه بار استفاده شود تا نتیجه آن حاصل شود.

 

[helpie_faq group_id=’245’/]