شیلد محافظ کودک، صورت را در برابر کل آلودگی‌ها و مواد شیمیایی محفوظ نگه می‌دارد. با استفاده از این محصول می‌توانید از بروز بسیاری از بیماری‌ها پیشگیری کنید. این شیلدها را می‌توانید چندین بار استفاده کنید و از این لحاظ کاملا مقرون به صرفه هستند. آن‌ها با طراحی‌های مختلف و کش مناسب و طرح‌های جذاب برای استفاده کودکان در رده سنی‌های مختلف مناسب به شمار می‌آیند.

 شیلد محافظ کودک چیست؟

شیلدهای محافظ صورت از جمله اقلام محافظ شخصی به شمار می‌آیند. این وسیله کل صورت را در برابر آلودگی‌ها و مواد شیمیایی در امان نگه می‌دارد. لازم به ذکر است که شیلدهای محافظ صورت دارای کاربردهای مختلفی هستند؛ به عنوان مثال در کارهای صنعتی در کنار عینک ایمنی به کار می‌رود. این نوع از شیلدها بیشتر به این منظور ساخته شده‌اند که سطح رعایت بهداشت را بالا ببرند و از انتقال بیماری‌های عفونی پیشگیری کنند. استفاده از این محصول آسان است و حتی شما می‌توانید آن را به جای ماسک به کار ببرید.

 

استفاده از این محصول برای همه افراد توصیه می‌شود اما کسانی که در کادر درمان فعالیت می‌کنند، حتما باید از این شیلدها استفاده کنند؛ به این دلیل که از برخورد ترشحات بدن بیمار به آن‌ها جلوگیری می‌کند.

از زمانی که کرونا، آنفولانزا و دیگر بیماری‌های ویروسی شیوع پیدا کرده‌است، مفید بودن این شیلد کاملا مشاهده می‌شود که در پیشگیری از انتقال بیماری‌ها موثر واقع می‌شوند. برای این که کرونا و برخی دیگر از بیماری‌ها انتقال پیدا نکند، بسیار مهم است که صورت توسط دست آلوده لمس نشود. با وجود شیلدهای محافظ این هدف به وقوع می‌پیوندد.

 

شیلد محافظ کودک بکر BEKRشیلدهای محافظ کودک در طرح متنوع و کارتونی تولید می‌شود. به دلیل این که کاراکترهای کارتونی بر روی این محصولات وجود دارد، کودکان علاقه دارند بیشتر از این محصولات استفاده کنند. همچنین لیبل شخصیت‌های کارتونی روی این شیلدها نصب شده‌است که باعث می‌شود رقبت کودکان برای استفاده از این محصول بیشتر شود و بتوانند از ورود عوامل بیماری زا به بدن خود جلوگیری کنند.

امکان استفاده از این شیلدها برای کودکان در مدت زمان طولانی فراهم شده‌است. شما می‌توانید چسباندن لیبل کارتونی روی این محصول را به دلخواه انجام دهید و کاملا اختیاری است. اگر علاقه‌ای ندارید می‌توانید از آن‌ها استفاده نکنید.

شیلد محافظ کودک، یک هدگیر دارد که بر اساس اندازه سر مصرف کننده، می‌توانید آن را به راحتی تنظیم کنید. این شیلدها از نقطه اتصال به اندازه ۹۰ درجه قادر هستند به سمت بالا و پایین حرکت کنند. ساخت انواع این شیلدها با فرمولی خاص انجام می شوند که بعضی از آن‌ها دارای مقاومت و سختی بسیار بالایی هستند.

قابلیت انعطاف و شکل پذیری آن‌ها از دیگر مزیت‌های این شیلدها هستند. مهم بودن قابلیت شکل پذیری به این دلیل است که شیلد باید دارای شکل منحنی باشد تا دور تا دور صورت را پوشش دهد. این شیلدها ضد آب هستند و این از دیگر مزیت‌های آن‌ها است.

 استفاده از شیلد به جای ماسک چه مزیتی دارد؟

اگر از این نوع شیلدها استفاده کنید به راحتی می‌توانید آن‌ها را بشویید و دوباره از آن‌ها استفاده کنید و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه هستند برعکس ماسک‌های یک بار مصرف که قابلیت استفاده دوباره ندارند. شیلدها در مقایسه با ماسک‌ها محافظ بهتری روی صورت به وجود می‌آورند و با استفاده از آن‌ها در برابر بیماری‌ها بیشتر می‌توان ایمن بود.

تحمل شیلدها برای مدت زمان بیشتری روی صورت بهتر است اما ماسک را به صورت طولانی مدت روی صورت نمی‌توان تحمل کرد. در صورت استفاده از شیلد دیگر امکان لمس صورت و بینی به طور ناخودآگاه توسط دست وجود ندارد و در نتیجه باعث کاهش احتمال انتقال بیماری می‌شود.

ویژگی های شیلدهای محافظ چیست؟

  • در آن از ابر با ضخامت مناسب به منظور ایجاد فاصله مناسب بین طلق و صورت استفاده می‌شود.
  • از صورت در برابر آلودگی‌ها و مواد شیمیایی حفاظت می‌کنند.
  • در پیشگیری از انتقال بیماری‌ها موثر واقع می‌شود.
  • امکان استفاده مجدد را دارد.
  • قابل شستشو بودن
  • دارا بودن کش

سخن آخر

در این مطلب درمورد شیلد محافظ کودک و موارد مرتبط صحبت کردیم. اگر شما به چنین شیلدهایی احتیاج دارید می‌توانید به راحتی از سایت یخ پد به صورت آنلاین آن را تهیه کنید. در سایت یخ پد انواع اقلام پزشکی وجود دارد و شما هر آنچه که نیاز داشته باشید را می‌توانید اینترنتی و بدون حضور فیزیکی در فروشگاه و صرف زمان و تحمل مشکلات دیگر تهیه کنید.