دستکش نیتریل کرنبری به عنوان یک دستکش ایده‌آل در حوزه پزشکی و آزمایشگاهی طی سال‌های اخیر بسیار خوب عمل کرده است و اخیرابیشترین و بهترین تکنولوژی در تهیه و تولید آن استفاده شده است.

این نوع دستکش حس لامسه انگشتان و دست را از بین نمی‌برد و  شرایط لمس دقیق را برای انگشتان فراهم می‌کند.

اگر تمایل دارید با سایر ویژگی‌های این دستکش آشنا شوید، حتما ادامه مقاله را از سایت یخ پد مطالعه کنید.

دستکش نیتریل کرنبری : استحکام عالی

دستکش‌هایی که در گذشته تهیه می‌شدند و بیشتر در بیمارستان‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفتند، حاوی یک سری ترکیبات پودری مثل نواسافت، هارتمن، ونیل و غیره بودند که ممکن بود برخی نسبت به آن‌ها حساسیت داشته باشند.

دستکش نیتریل کرنبری بسته ۳۰۰ عددی

بنابراین تکنولوژی و پیشرفت آن به سمتی رفت که این دستکش‌ها را بدون پودر تهیه کند تا حس لامسه انگشتان از بین نرود و همینطور حساسیتی به دنبال آن ایجاد نشود.

ترکیباتی که در دستکش نیتریل کرنبری استفاده شده است از بهترین مواد معدنی و استاندارد است تا ایجاد حساسیت نکند و در کنار آن استحکام خوبی به دستکش بدهد.

این مواد سازنده از پارگی، سوراخ شدن ،چسبندگی و سایر عوامل آسیب‌زا جلوگیری می‌کنند یعنی در عین انعطاف و محافظت بالا از دست، استحکام بسیار خوبی هم دارند.

دستکش نیتریل کرنبری: بدون پودر ولاتکس

دستکش‌های بسیار زیادی هستند که هنوز هم با پودر لاتکس تهیه می‌شوند.  لاتکس یکی از مهم‌ترین مواد سازنده دستکش‌ است.اما در این میان بسیاری از افراد نسبت به این پودر حساسیت بالایی دارند.

این حساسیت از درجه پایین تا متوسط و بالا دسته بندی می‌شود. یعنی برخی از افراد نمی‌توانند حتی لحظه‌ای از این دستکش‌ها استفاده کنند.

بنابراین بهتر است دستکش‌های مثل دستکش نیتریل کرنبری را جایگزین کنیم، که بدون پودر لاتکس است و هیچگونه حساسیتی ایجاد نمی‌کند.

این نوع دستکش برای همه افراد با هر نوع حساسیت یا مشکل پوستی که داشته باشند، قابل استفاده است.

دستکش نیتریل آبی مای گلاو

اگر در صورت استفاده از سایر دستکش‌ها دچار قرمزی، خارش،کهیر و دانه‌های قرمز رنگ شدید، مطمئن باشید که حساسیت دارید و بهتر است که ازدستکش نیتریل کرنبری استفاده کنید که فاقد هر گونه حساسیت است.

 حفظ حس لامسه

همه ما به هنگام پوشیدن دستکش حس لامسه انگشتان خود را از دست داده‌ایم و نمی‌توانیم اشیا و اجسام را به خوبی حس کنیم، همین عوامل موجب می‌شوند، مشکلاتی مثل افتادن و شکستن اتفاق بیفتد.

این مشکل برای کارمندان و پرسنل بیمارستان و آزمایشگاه بسیار زیاد اتفاق می‌افتد. اما برتری که دستکش نیتریل کرنبری بر سایر دستکش‌های موجود در بازار  دارد، این است که در عین استحکام حس لامسه را حفظ می‌کند.

حفظ لامسه موجب می‌شود شرایط دقیق گرما، سرما، خشکی و مرطوب تشخیص داده شود و بتوانید عملکر بهتری داشته باشید.

این موضوع در آزمایشگاه و بیمارستان بیشتر حائز اهمیت است.

دستکش نیتریل کرنبری : مناسب دندانپزشکان و آرایشگران

دستکش-نیتریل-کرنبری

همان طور که از قابلیت‌های و استاندارهای دستکش نیتریل کرنبری گفته شد، این دستکش بدون ایجاد حساسیت گزینه مناسبی است تا همه افراد بدون محدودیت خاصی از آن استفاده کنند.

از طرفی با حفط حس لامسه کار را برای دندانپزشکان راحت‌تر و آسوده‌تر کرده است. به هنگام گرفتن اشیا و وسایل جراحی مشکلی پیش نخواهد آمد و انگشتان به خوبی محیط خشک و مرطوب را حس می‌کنند.

همچنین آرایشگران که بیشتر مواقع با انواع رنگ و مواد شیمایی سر و کار دارند، باید بیشتر از همه مراقب حساسیت و سلامت پوست خود باشند.

دستکش نیتریل کرنبری با ایجاد حس لامسه و پیشگیری از حساسیتی که در بالا قید شد، این شرایط را برای آرایشگران فراهم آورده است.

دستکش نیتریل تحت لیسانس امریکا

دستکش کرنبری با حفط تمامی استاندارهای ممکن و نیازهای یک فرد در هر حوزه بهترین نوع خود را در بازار ارائه داده است که تمامی این خدمات تحت لیسانس امریکا است.

همچنین با کیفیت بالایی که دارد در دو سال متوالی یعنی در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ عنوان برترین محصول را در بازار محصولات دندانپزشکی از آن خود کرده است.

خاصیت کشسان عالی

بسیاری از دستکش‌هایی که قبلا در مراکز مختلف پزشکی و عمومی استفاده می‌شد با یک مقدار کشش و جا به جایی یا سوراخ می‌شدند و یا پاره می‌شدند اما دستکش نیتریل کرنبری اینگونه نیست و با خاصیت کشسانی فوق العاده ایده‌آل می‌تواند بهترین خدمات را برای شما فراهم کند.

دستکش نیتریل کرنبری و انواع آن

این دستکش با داشتن بهترین متدهای پیشرفته در تولید و اجرا بهترین خود در بازار است. از طرفی سایر انواع و محصولات مثل دستکش نیتریل کرنبری ترنسند از بهترین و با دوام ترین محصولات پزشکی به حساب می‌آید که جای هیچگونه شک و شبهه‌ای برای مصرف کننده باقی نمی‌گذارد.

این محصول و بهترین انواع ان را می‌توانید از سایت یخ پد تهیه و خریداری کنید.