تشکچه برقی یک راه مطمئن و ایمن برای خوابی راحت بدون کمر درد را به شما پیشنهاد می‌دهد.  این تشکچه برای بسیاری از مشکلات فردی راه حل‌های ویژه‌ای را در بر دارد. یعنی اگر از بی‌خوابی، از دردهای عضلانی مخصوصا آرتروز گردن یا زانو در رنج و عذاب هستید، بهتر است که این مطلب را در مورد تشکچه برقی بخوانید تا با فواید اصلی آن آشنا شوید. این تشکچه را با قیمت مناسب می‌توانید از یخ پد به صورت آنلاین خریداری کنید و در موعد مقرر آن را دریافت کنید.

 

رفع درد عضلانی با تشکچه برقی

بسیاری از کارهای امروزه با سیستم لپ تاپ و مانیتور انجام می‌شود و حتی اگر کار اینچنینی هم نداشته باشید، به دلیل ساعت‌ها نگاه کردن به صفحه گوشی و پیامک ارسال کردن، همگی منجر به دردهای گردن و کمر درد می‌شوند که گاهی در طولانی مدت به دردهای مزمن و شدیدی تبدیل می‌شوند که اگر سهل‌انگاری صورت بگیرد، تنها راه درمان جراحی است که می‌تواند سلامت عضلانی را به شما بازگرداند.

خرید آنلاین محصولات مرتبط کرونا

اما تشکچه برقی با مکانیزمی که دارد، دردهای مرتبط را به بهترین شکل ممکن کاهش می‌دهد و وقتی صبح از خواب بیدار شدید با بدنی کوفته و پر از درد بلند مواجه نخواهید شد، بلکه یک بدن پرانرژی و مقاوم خواهید داشت که آماده است به بهترین شکل ممکن کارهای روزانه را انجام دهد.

تشکچه برقی برای بی‌خواب‌ها

مشکل بی‌خوابی برای بیشتر افراد اتفاق افتاده است اما گاهی این مشکل بیش از همیشه خود را نشان می‌دهد به نحوی که موجب کلافگی و عصبی شدن فرد می‌شود که در انجام کارهای شخصی و اجتماعی اختلال ایجاد می‌کند. برای همین نیاز است که تشکچه برقی را امتحان کنید، به خصوص در فصل زمستان که مکان مورد نظر خواب را به صورت متعادل گرم و نرم نگه می‌دارد و همین موضوع در آرامش سلول‌های عصبی تاثیر بسزایی خواهد داشت و بهتر می‌توانند پیام خواب را به مغز ارسال کنند و شما با یک خواب عمیق مواجه خواهید شد که نیازی به هیچگونه دارو و یا دمنوشی نخواهید داشت.

کاهش هزینه مصارف انرژِی

مصرف انرژی گرمایی در این تشکچه به گونه‌ای است که می‌تواند شما را گرم نگه دارد و نیازی نباشد که کل خانه از یک سیستم گرمایشی با هزینه بالایی در حال مصرف باشد. از طرفی یافته‌های علمی نشان داده‌اند که وقتی دمای محیط اطراف نسبت به مکان خواب ملایم‌تر باشد، خواب آرام‌تر و البته عمیق‌تری را تجربه خواهیم کرد که این موضوع به واکنش مکانیسم داخلی بدن به محیط اطراف است.

تنظیم دما و تایمر مخصوص در تشکچه برقی

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که آیا این تشکچه قابل تنظیم است یعنی ما می‌توانیم دما و یا زمان بندی مشخصی به آن بدهیم؟

تشکچه برقی برای بی‌خواب‌ها

در جواب باید گفت که بله این تشکچه زمان بندی و درجه بندی مخصوص دارد یعنی می‌توانید یک زمان مشخصی دو ساعته  را روی درجه دلخواه خود تنظیم کنید.

از همه مهمتر این تشکچه قابلیت تنظیم دوگانه هم دارد، یعنی نیمی از آن می‌تواند خنک باشد و نیمی دیگر گرم و با حرارات تنظیم شود. این آیتم برای زوج‌ها بسیار مناسب است، افرادی که طبع بدنی متفاوتی دارند و می‌خواهند که متناسب با نیاز بدنی خود دمای تشکچه را تنظیم کنند.

تشکچه برقی برای افراد با طبع سرد

افراد با طبع سرد چه در فصل زمستان و چه در فصل تابستان درگیر سردی بدن می‌شوند و این موضوع به هنگام خواب بسیار آزار دهنده است چرا که موجب بیدار شدن و عدم خواب راحت می‌شود.

این تشک با کنار هم قرار دادن بهترین المان‌های مورد نیاز برای رسیدن به یک خواب آرام بدون بدن درد و یا بدون کوفتگی بهترین گزینه انتخاب است که با یک هزینه مناسب می‌توانید به تمامی این مزیت‌های نامبرده در مقاله دست پیدا کنید.

تشکچه برقی مناسب برای کودکان

کودکان معمولا با بی خوابی های شبانه یا حسی از سرما مواجه می شوند که همین باعث به هم خوردن خواب والدین و خود کودکان می‌شود. از طرفی سردی جای کودکان می‌تواند منجر به بیماری‌های مثل اسهال، دل درد و یا هر موردی دیگری باشد که برای کنترل اینگونه اتفاقات می‌توانید از تشکچه برقی استفاده کنید

خرید آنلاین تشکچه برقی

برای خرید آنلاین تشکچه برقی می‌توانید  از یخ پد اقدام کنید و نوع تشکچه خود را با سلیقه شخصی انتخاب کنید و در اسرع وقت آن را دریافت کنید.

آیا می‌توان پد تشکچه برقی را شست؟

 تشک برقی بهتر است یا پتو؟

تحقیقات و آزمایشات ما نشان داد که اگر به دنبال گرمای اضافی در شب هستید، در بیشتر موارد بهتر است به جای یک پتوی برقی، از یک تشک گرم‌ استفاده کنید. پدها در پوشاندن سیم‌های گرمایش بهتر هستند و بدن و بقیه ملافه‌ها گرما را عایق می‌کنند.

گرمای تشکچه برقی چقدر دوام می‌آورد؟

آن‌ها چقدر دوام می آورند؟ بیشتر پتوها و تشک های گرم کننده دارای گارانتی با زمان‌های مختلف هستند – ۵ سال متداول است. اما به ندرت تا این حد دوام می‌آورند. برای اینکه یک پد تشک یا پتو راحت باشد، سیم‌های داخل تشک که گرم می‌شوند باید نازک باشند.

آیا می‌توان ملحفه ‌ی را روی یک تشک گرم شده قرار داد؟

بله با قرار دادن یک ملحفه روی آن مانند یک پد تشک معمولی رفتار کنید. روی ملحفه دراز کشیده و گرما را احساس خواهید کرد.

آیا می‌توان پد تشکچه برقی را شست؟

پتو، پد تشک را از قبل خیس کنید یا به مدت ۱۵ دقیقه در صابون ملایم و آب سرد بیندازید. با صابون ملایم و آب سرد در چرخه آرام در ماشین لباسشویی به مدت دو دقیقه بشویید. از سفید کننده استفاده نکنید. در آب تازه و سرد بشویید.