تب سنج های دیجیتالی یکی از موثرترین تجهیزات پزشکی مدرن هستند که بسیار پرکاربرد و مورد نیاز هستند. به خصوص در دو سال اخیر که با وجود بیماری کرونا حضور این دستگاه در هر خانه‌ای، هر شرکتی و در کل هر جایی که بتوان با آن نوع بیماری را تشخیص داد، بسیار ضروری و مفید است. از آنجایی که یکی از اصلی‌ترین علائم کرونا تب می‌باشد این تب سنج‌ها می‌توانند از شرایط عمومی  و نیاز بیمار را خیلی زودتر از هر پزشکی مطلع کنند و شما با اقدامات مناسب پیگیری درمان را انتخاب کنید.

خرید آنلاین محصولات مرتبط با کرونا

این تب‌ سنج‌های دیجیتالی کاربرد بسیار زیادی دارند که می‌توانید هر یک از این کاربردها را در همین مقاله بخوانید و آشنا شوید سپس متناسب با نیاز خود یکی از تب‌ سنج‌های دیجیتالی را به صورت آنلاین از یخ پد خریداری کنید.

تب سنج دیجیتالی انعطاف پذیر مدل ۴۳۱۸ آلونزو

تب سنج دیجیتالی

تب سنج‌ های زیادی در بازار وجود دارند که نوع دیجیتالی آن‌ها را شاید بتوان گفت دقیق‌ترین و باکیفیت‌ترین است که به لحاظ اندازه‌گیری میزان درجه حرارتی بدن جهت تشخیص کرونا بسیار ایده‌آل و کاربردی است. به خصوص برای مکان و فضاهای عمومی که به این دقت بالای دستگاه احتیاج دارند تا از هر گونه اشتباه جلوگیری کند تا روشی مناسب برای کاهش بیماری کرونا باشد.

تب سنج دیجیتال ۶۰ ثانیه مدل TG100 رزمکس

تب سنج تفنگی دیجیتالی

همان طور که گفته شد تب سنج‌ های دیجیتالی انواع مختلفی دارند که یکی از پرکاربردترین آن‌ها تب سنج تفنگی است که در این دوران کرونا آن را زیاد دیده‌اید و به دلیل حمل آسان و کارایی راحت از آن استفاده زیادی می‌شود.

این تب سنج بدون آنکه با پوست در تماس باشد، قادر است میزان درجه حرارتی بدن را تشخیص دهد.

استفاده از تب سنج‌ تفنگی برای تشخیص کرونا

استفاده از تب سنج‌ تفنگی برای تشخیص کرونا

جهت استفاده از تب‌ سنج‌ های دیجیتالی جهت تشخیص بیماری کرونا یا بالا رفتن درجه حرارت بدن به هر دلیلی نیاز است،  بدانیم میزان دمای بدن انسان در حالت طبیعی  چقدر است، دمای بدن در حالت طبیعی بین ۹۸ تا ۹۹ درجه فارنهایت متغیر است و از لحاظ سانتی‌گراد روی ۳۷ درجه تنظیم است که ممکن است یک درجه بالا و پایین هم باشد که خیلی ایرادی ندارد. در ضمن به وقت صبح میزان دمای بدن پایین‌تر از مواقع دیگر است و یا در طول شب بیشتر است. اما در همین محدوده‌ای که ذکر شد، متغیر هستند.

تب سنج دیجیتال انعطاف پذیر مدل TG380 رزمکس

در مجموع تب سنج دیجیتالی از نوع تفنگی برای استفاده در مکان‌های عمومی، در منزل و برای تشخیص شخصی ایده‌آل است.

خرید تب‌ سنج‌های دیجیتالی

سوالات پیرامون خرید تب سنج‌ های دیجیتالی بسیار زیاد است، اینکه چه نوع تب سنجی از چه برندی خریداری کنیم که بتواند یک درجه  مشخص و معین را به ما ارائه دهد.

تب سنج دیجیتال غیر تماسی مدل HA500 رزمکس

در جواب باید گفت که ابتدا باید به برند تب سنج، فاصله‌ای که برای تشخیص تب لازم است و دقت لازم در اندازه‌گیری دمای بدن دقت کرد و جز معیارهایی هستند که نمی‌توان آن‌ها را نادیده گرفت. به خصوص که این نوع تب سنج‌های دیجیتالی معمولا در مکان‌های عمومی استفاده می‌شوند و باید به نحوی باشند که بعد از اندازه‌گیری دمای بدن یک فرد سریعا تب سنج به حالت عادی خود بازگردد تا میزان دمای فرد دیگر را به درستی تشخیص دهد.

خرید دماسنج‌های دیجیتالی

مشخصات تب سنج‌های دیجیتالی

  • تب سنج‌های دیجیتالی آنقدر دقیق و از سرعت بالایی برخوردار هستند که زیر دو صدم ثانیه قادر است، دمای بدن را اندازه‌ گیری کند
  • از طرفی همان طور که گفته شد دقت بالایی دارند که تقریبا خطای اندازه گیری آن بسیار پایین است.
  • بازه اندازه گیری دما تقریبا متغیر است و بین ۳۲ تا ۴۴ درجه سلسیوس می‌باشد.
  • دقت داشته باشید که تب سنج‌های دیجیتالی با باتری کار می‌کنند که باید به هنگام خرید نسبت به آن دقت داشته باشید که از برندی معتبر خریداری کنید .
  • دماسنج دیجیتالی دارای یک تجهیز به صورت آلارم است که اگر دمای بدن فرد متناسب با اندازه طبیعی نباشد، هشدار می‌دهد و ال ای دی شروع به روشن و خاموش شدن می‌کند.

خرید دماسنج‌های دیجیتالی

برای خرید دماسنج‌های دیجیتالی باید به چند معیار خرید دقت کنید و نسبت به آن‌ها سهل‌انگارانه برخورد نکنید. ابتدا نوع باتری و کاربرد و همچنین قابلیت‌های ممکن دماسنج‌های دیجیتالی تحقیق کنید و تصمیم بگیرید که کدام یک برای نوع کار شما نیاز است.

در سایت یخ پد می‌توانید خرید آنلاین دماسنج‌های دیجیتالی را انجام دهید و نوع دماسنجی را که نیاز دارید خریداری کنید.

تب سنج دیجیتالی انعطاف پذیر مدل ۴۳۲۰ آلونزو